Filters

Dag
Danstijl

Maandag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Jeannette Verberk

Tijd Dansstijl Opmerkingen
14:00 - 15:00 Algemene dans Algemene dans/dans fit: speciaal voor 55-plussers
15:00 - 16:00 Tapdance Volwassenen
16:00 - 17:00 Tapdance Tapdance kinderen
17:00 - 18:00 Tapdance Tieners
18:00 - 19:00 Moderne dans Gevorderden: 11-16 jaar
19:00 - 20:00 Moderne dans Selectie 1
20:00 - 21:00 Moderne dans Selectie ver gevorderden

Maandag - Basisschool De Wereldwijzer - Alphen a/d Rijn

Docent: Silvia Opstal

Tijd Dansstijl Opmerkingen
15:45 - 16:45 Streetdance/hip hop 6-9 jaar
16:45 - 17:45 Streetdance/hip hop 9-13 jaar
17:45 - 19:15 Klassiek ballet Tieners (met spitzles)
19:15 - 20:15 Moderne dans Selectie 1 (Alphen)
20:15 - 21:15 Moderne dans Selectie 2

Dinsdag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Mirjam Ouwerkerk

Tijd Dansstijl Opmerkingen
16:00 - 17:30 Klassiek ballet Selectie 1 (met spitzles)
17:30 - 19:00 Klassiek ballet Selectie 2 (met splitzles)
19:00 - 20:00 Streetdance/hip hop Selectie 2
20:00 - 21:00 Streetdance/hip hop Volwassenen

Woensdag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Mirjam Ouwerkerk

Tijd Dansstijl Opmerkingen
9:30 - 10:15 Ouder/peuterdans
13:00 - 14:00 Kleuterdans 4-6 jaar / groep 1-2 basisschool
14:00 - 15:00 Klassiek ballet 6-9 jaar / groep 3-5 basisschool
15:00 - 16:00 Klassiek ballet 9-12 jaar / groep 6-8 basisschool
16:00 - 17:00 Juniorklas

Woensdag - Basisschool De Fontein - Alphen a/d Rijn

Docent: Silvia Opstal

Tijd Dansstijl Opmerkingen
13.30 - 14.30 Kleuterdans 4-5 jaar / groep 1-2 basisschool
14.30 - 15.30 Klassiek ballet 6-8 jaar / groep 3-5 basisschool
15.30 - 16.30 Klassiek ballet 9-12 jaar / groep 6-8 basisschool

Woensdag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Silvia Opstal

Tijd Dansstijl Opmerkingen
17:45 - 18:45 Juniorplusklas
18:45 - 19:45 Presentatiegroep 3
19.45 - 20.45 Presentatiegroep 2
20:45 - 21:45 Presentatiegroep 1

Donderdag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Silvia Opstal

Tijd Dansstijl Opmerkingen
15:45 - 16:45 Streetdance/hip hop 6-11 jaar
16:45 - 17:45 Moderne dans 8-12 jaar
17:45 - 18:45 Streetdance/hip hop Selectie 1
18:45 - 20:30 Klassiek ballet Selectie 5a (met spitzles)
20:30 - 21:30 Moderne dans Volwassenen

Vrijdag - Balletstudio - Hazerswoude

Docent: Mirjam Ouwerkerk

Tijd Dansstijl Opmerkingen
9:30 - 10:30 Klassiek ballet Volwassenen
17:00 - 18:45 Klassiek ballet Selectie 3 (met spitzles)
18:45 - 20:30 Klassiek ballet Selectie 5b (met spitzles)